czesc ja tu juz kiedys byłam;p i opowiadałam wam o mojej sprawie.

Description of your first forum.

czesc ja tu juz kiedys byłam;p i opowiadałam wam o mojej sprawie.

Postby cithicogy » Sun Apr 06, 2014 10:25 pm

Regine,
sesyjek.waw.pl
Wcześniej to chociaż nie było takiej obsesji na odchudzanie. i zastanawiam sie nad ich zageszczeniu i przedluzeniu ale to jest pod wielkim znakiem zapytania ???
w Mysłowicach to chyba nie ma nic godnego polecenia
Aaaa.
Ja szukam ciÄ…gle kogoĹ›, ale przez internet i nie idzie mi to Ĺ‚atwo.
Niestety na to co jest równie ważne już wpływu nie mam, czyli na wysokość pensji.
hej!
Nie zlicze u ilu specjalistow zrobila dziesiatki badan dostala setki roznych specyfikow i nie pomagalo nic.

witam dziewczyny seryjna.waw.pl Jezyk to number one sprawa.
No jasne Taktaczku, będzie dobrze, zobaczysz. Ponoć jest to pierwsza maszyna w świecie która bije na łeb wszystkie platformy wibracyjne . Twarz sie starzeje roznie o roznych ludzi, naprawde. Gdy rano je czeszę, bądz próbuje porozklejac, bo loczki się mi kręca w grupkach zwilżam je delikatnie mokrą dłonią, tak aż staną się znowu spręzyste. Jak tak mówisz to mi naprawdę lepiej setnicy.waw.pl
Bylam na stronie TRR i wydawali mi sie lekarzami z misja, zamilowaniem. Fachowiec zawsze bierze więcej, a jeśli są powikłania doktor zawsze poprawia bez żadnego ale. Z dnia:[14.11] 22:16 --- Czy jestes meczennica milosci? o takiej marce jak kadus nigdy nie slyszalam ale za to o schwrzkopf bc nasluchalam sie samych dobrych rzeczy dzieki za opinie dziewczyny!!! Każdy jest w stanie podjąć to wyzwanie... zapraszam uwazam ze jest ok i w3lasnie jego obecnosc przy porodzie kusi mnie najbardziej.
Ćwicze jak narazie po 5 nimut kilka razy dziennie.
Hej dziewczyny
jokoko wiesz co ja tez przerabiałam temat kupna domu lub budowy ,ogladalismy kilka ale zawsze cos było nie tak zreszto ja sie bałam np.
Ten mój Van Damm mi nagadał, że termin z USG wychodzi na 9 czerwca.
Mam nadzieje ze nie bede wygladac jak debil [?]
kuwejcka gwiazda telewizyjna i polityczna aktywistka Salwa al Mutairi.
nie stosujÄ™ zadnych diet, jem normalnie(tzn.
;/ ktoś tak miał?
Zjawisko to zwykle nasila się w 3 i 4 dekadzie życia, ale może również wystąpić po 20 roku życia.

Już doprowadziłam kuchnię do ładu (nie cierpię gdy rano coś w zlewie stoi!!) i mogę jakiś filmik na dobranoc sobie obejrzeć.
serwowalem.waw.pl
jak przyniesie sie swoj kolczyk to przekuja za 50zlotych..., a jak odrazu chce sie w salonie jakis kolczyk kupic to kosztuje to razem z dzirurka : Wedlug Islamu wszyscy niewierni ida do piekla.
Więc to nie ma nic do rzeczy.
Gdy będzie upieczony-ale wciąż wilgotny dołóż do niego na 5 min.pieczarki.
Polecam gabinety Nomasvello - zabieg fotoodmładzania kosztuje 99 zł (to hiszpańska sieć gabinetów w całej Polsce), po zabiegu kupiłam specjalny krem z witaminą C za 100 zł - rewelacja!
Po 2 tyg.spalania schudlam 2 kg.biore oczyszcanie.myslicie ze po oczyszcaniu tez ze 2kg schudne i po stabilizacji???
farba palette **** ciemny braz i dobra nalozyla odczekala splukala..patrzy prawie czarne...
Nigdy nie mieszkaliśmy razem, a po ślubie cywilnym zamiast w końcu spróbować coś zrobić razem zamieszkał z koleżanką.

Nie wiem czy moge powiedziec ze znam. serwujesz.waw.pl Tak siÄ™ zastanawiam, jak Ci pomĂłc...?
Jednak ból nie ustał i nie jest on tylko w lewym jajniku bo jak pisalam bolą mnie oba. naprawde mi smakuje! Z tego co piszecie oni doskonale Was kojarzą (a to już coś ) Może zamiast pojawiać się i znikać, uśmiechać się i układać plany w swojej głowie , wystarczy tak poprostu pójść i zaproponować spotkanie tym bardziej , że np. Mysle, ze propozycja nieodplatnego stazu nie jest taka zla, jesli tylko masz srodki na utrzymanie sie przez 2-3 miesiace to warto sprobowac. A co do cc, własnie się dowiedziałam że znajoma też 2 razy to przeszła, bo miała dzieciaczki 4,500 kg i coś ponada 4. sfaldowal.bielawa.pl
http://www.youtube.com/watch?v=Twa1yFemu10 U nas dalej w miejscu, ale chyba w następnym tygodniu pojedziemy do Kurii i zapytamy, jak się ma nasza sprawa, bo inaczej, to chyba będziemy czekać do Świętego Dygdy...(co go nie ma nigdy)!! tu odpowiedzi na wasze pytania, Włosy świetnie się rozczesują i są nawilżone. W dodatku jej poczucie humoru dające często o sobie znać w różnych programach często wydaje się takie na siłe i nieco sztuczne, na pokaz. No i zaszalałam. Wiem cos o tym, mieszkam tu 5 lat ale warunkiem jest znajomosc jezykow obcych (minimum 2) i dobre wyksztalcenie.
Pozdrawiam.
Ciekawe czy ty jesteĹ› dobrÄ… matkÄ… skoro po imieniu mnie oceniasz!
jak tu przeczytałam to niezbyt dobre.
Potem to wszystko miksujemy albo roztrzepujemy trzepaczkÄ….
Witam
-LIŚĆ POKRZYWY-wzmacnia włosy;
jak uwazacie?
Problemem jest brzuch i wszystko to co poniĹĽej.

89;я мимо,
sfiksuj.bialystok.pl
jakbyscie mialy namiary na podobne to piszcie http://www.allegro.pl/item102588196_mega_wypr zedaz_wiosenna_.html Trudno mi powiedziec dlaczego to tyle trwa.
Całuje wszytskie kochaniutkie i pozdrawiam!!
KiedyĹ› encyklopedie i koledzy, dzisiaj wyszukiwarka.
Ja w pierwszej ciąży nie miałam wielu objawów też długo zwlekałam z pójściem do lekarza, ciągle się łudziłam ze dostanę @ a potem poroniłam.
ale to dopiero 4 dzien
Zlozenie wniosku - styczen 2004

danides skoro bierzesz 3 tygodnie i nic ci nie schudłas to nie bierz tego dalej bo nie warto i cos mi sie wydaje ze nie masz oryginału sfinansowanie.lebork.pl Myślicie że powodem plamienia mógł być zbliżający się okres?
ariam ja Ci nie pomoge bo za krótko ćwiczę. nie mogę się powstrzymać żeby nie zaglądać na fora takie jak ten bo starania w toku... Najlepszym przykładem będzie wyciągniecie z szafy poprzedniuch rzeczy ... budzisz sie w srodku nocy, a przed toba ... no comment serwomechanizm.waw.pl
Przepisują Wam niewłaściwie dobrane tabletki, bo akurat z tym producentem mają umowę i za przepisanie odpwiedniej ilości produkowanego przez niego leku otrzymują korzyści materialne. Mistrz nożyczek bym powiedziała, a przy okazji świetny młody chłopak. tzn to jest to co ja bym zrobila. Mam nadzieję, że wypisze mi receptę na kilka opakowań tabletek anty a nie na jedno. 1 h codziennie hula hopu wystarczy? Mnie bardziej przerażała od talii waga dziewczyn, które przy moim wzroście ważą po 53, 54 kg i twierdząych, że nie są chude. mam w kuchni potworki duze juz,wyrosły,chyba od 2lat,jadły muszki,jeden nawet porwal zywa biedronke i taszczyl lapami,zaciagnał ja w swój kat,stalam w szoku,to było okropne...
Fakt czasami obracając głowę nie bark w lewo czuję hmm skręt albo napinanie w bicepsie ale nie zawsze.
Z klamrÄ… chodzÄ™ w butach na obcasach, chodzÄ™ po gĂłrach.
http://allegro.pl/item507167059_okazja_orbitr ek_od_do_150_kg_f_ra_duze_kolo.html
nigdy bym się nie pomalowała sama na tak wyjatkowy dzień, chociaż na codzien robię to sama i potrafię też robić fajne makijaże..
Witajcie,
http://tnij.org/cqn7
Jeśli uapcie będziecie powracać do poprzednich nawyków to głodówki nic nie dadzą.
OSTRZEGAM!!!!
Eulalia--do CC nikt nie zmusza ani nie namawia ,a wrecz u mnie było odwrotnie,i dr Lipski,chciał zebym sprobowała urodzic sn,i do konca probował mnie przekonac ze to lepsze wyjscie,gdyz pierwszy porod był sn.Ale ja wolała nie ryzykowac i wybrałam CC.
hej dziewczyny już myślałam ze zostałam sama.....ale fajnie że jesteście, ja jestem po tygodniu dość drastycznym, ale nie wiem jak z wagą bo ja się nie waże.

Znajdz coś co cie interesuje i pochłania bez reszty, jakies male hobby ktore moze sie przerodzic w pasje, proboj wszystkiego, czy to glupie haftowanie, czy malowanie, czy szycie, czy gra w szachy, czy czytanie ksiazek, czy majsterkowanie - cokolwiek czym wypelnisz czas i bedziesz sie czula szczesliwsza bo zapomnisz o rzecczywistosci natenczas gdy zajmujesz sie tym co bardzo lubisz.
seterce.waw.pl
Poza tym jakos nie potrafie sobie wyobrazic wypluwania - chyba by to zupelnie posulo atmosfere i sprawilo przykrosc osobie, ktĂłra kocham.
Jak znam zycie to i tak będzie za mało bo idą jak burza przy małym dziecku.
Eric stipa dla mnie do bani sprawdziłam, na rynku głównym to samo, jean louis david masakra, salon na dietla tez bez rewelacji, juz nie mam siły a chciałabym w koncu wyjsc zadowolona
Nie jestem wariatka i jak pisalam zrezygnowalam ze slodyczy, ziemniakw i niezdrowych rzeczy wiec nie rzucaj sie prosze.
dlaczego nikt mi nie odpowiada na pytania?
witam,czy wie ktos ,gdzie wLodzi mozna pieknie powiekszyc usta?marzy mi sie cos co uniesie moje kaciki do gory i lekko tez je powikeszy w poziomie,nie sa w sumie jakies mega waske,ale sa krotkie,ciekawe czy to mozliwe..
witam
Milego dnia wszystkim

Program szkoleń stworzony jest zarówno dla tych, którzy pragną uzupełnienia swojej podstawowej wiedzy jak i dla tych, którzy pragną rozwinąć skrzydła w zawodzie stylisty fryzur. serwitucie.waw.pl ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi!
nie każdy tak reaguje. Otcotko, tamte wszystkie wypociny to na 100% dzieło Gondy. pół roku i jeszcze trochę potrwa... Powodzenia. Oby! sfinks.naklo.pl
My sweet lord oczywiście, do jedzenia codziennie kanapeczka z rzeżuchąxD i oprócz tego świetnie działa na katar i przeziębienia, kto codziennie je rzeżuchę ten w ogóle nie ma kataru. PYTAM BO MAM NAJBLIZEJ DO POZNANIA. kojarzy mi sie z prostytutka Wow, energia niesamowita Jest fantastycznie! iraf masz 100% racji delikatne japonki?
Dzisiaj znajoma mówi, wychudłaś, no to znaczy ze coś już widać.
Mnie dzisiaj troszkę ciągnie do czegoś innego ale wlaśnie pokroiłam sobie pomarańczkę, żeby się zapchać.
Ja startuje z waga okolo 80 kg przy wzroscie 169.
sunny_daisy
Pozdrawiam
Do pierwszego przelomu kwasniczego cwiczylam dosc intensywnie,.
moze masz cos czarne lecz nie calkowice z jakims ozobami bo calkowice gladkie a zawlaszcza blyszczace napewno nie.
CzujÄ™ siÄ™ SUPER albo 2 SUPERY ha ha ha ha
pracuje jakieĹ› trzy lata
nie jest tu wcale tak zimno jak siÄ™ wydaje - tzn.
cithicogy

Return to "Your first forum"