heh

Description of your first forum.

heh

Postby cithicogy » Thu Apr 03, 2014 10:17 pm

a u mnie nic ciagle to samo chyba nie dla mnie odchudzanie za bardzo kocham jesc
sfabularyzuj.konin.pl
ćwiczę od 5 m-cy, 3-4 razy w tyg po 2-3 godziny. Milo widziec nowe buziaki i czytac jak rozmowka wrze.och tesknota za krajem,zwlaszcza przy okazji swiat zwoluje wszystkich do wspolnego stoliczka:naszego wlsokiego forum.I dobrze,zwasze to slowko nowe,polskie,nowe doswiadczenia,kolejne odczucia...
Teraz juĹĽ nie.
Cześć dziewczyny!
Cześć LEDYWEDDING ,jesteśmy na tym samym etapie ,ja mam termin na 7 lipca,ale mój gin.mówi że przy bliżniakach nie ma co liczyć na terminy.Ogólnie czuję się dobrze,ale szybko się męczę,a co do ruchów to jest różnie czasami kopią cały dzień a czasami tylko parę razy dadzxą osobie znać.Napisz mi czy twój gin.
dostałam gynalgin.
Sama atmosfera salonu jest tego warta a cała reszta to już sama przyjemność.
nie dosc ze ogromna, bo pol kilowa (dalam za nia 24zl.) to wlosy byly po niej gladkie jak jedwab i swietnie sie rozczesywaly wiec mysle, ze reszta tych profesjonalnych produktow rowniez bedzie dobra (w koncu uzywaja ich fryzjerzy...sama widzialam ).
ĹĽycze powodzenia i ja tam gynalgin do kosza wywalam, bo jest fatalny dla mnie!
Mam nieciekawe rzęsy- takie ani to gęste, ani długie, czy będzie lepiej sprawdzać się tradycyjna szczoteczka, czy moge poeksperymentować z grzebykiem?
Na kiedy masz termin?
POLECAM TYLKO ŻELE.Robiłam w Warszawie na Ursus Niedzwiadek, salon na bazarku, maniciurzystka młoda, nowoczesna i zrobiła tak jak chciałam.

Progesteron też miałam robiony, ale wyszedł mi w normie. sfilcowanie.bytom.pl Zadzwonie chyba jutro do lekarza i zapytam o jakiś inny lek ktory moglabym brać w zamian
Ostatni znika perkusista. iw6k - temat skazy białkowej był poruszany wiele razy, Stellamix polecała bardzo dobrego alergologa: to jest ta piosenka tylko podajcie tytul jak znacie! mam wcale nie takie gęste włosy tylko sie takie wydają bo sie krecą. dla facetów w czerni sfaleryt.mielec.pl
Byłam przekonana, że to tylko formalność, a dowiedziałam sie że mam torbiel na lewym jajniku i to wielkości mandarynki. Mój naturalny kolor to eee mysi? Ime, napisz nam , co to Ci się przytrafiło, że tylko jedną strunę głosową masz... wynik ujemny 0.1 Ania prowadzi swój salon w krakowie SALON FRYZJERSKI AK.KK 511-219-495 www.akkk.pl Uprzejme spojrzenie i uśmiech znaczą często więcej, niż udana rozmowa. Oczywiście łatwiej jest zapobiegać niż leczyć,ale dopóki z włosami jest wszystko o.k mało kto się nimi przejmuje.
ja tez mam wstretne blizny, 3 na twarzy (4,5, 2 i 5,5 cm lekarzowi nie wyszla operacja usuwania znamion...podobno zle zszyl i blizny sie rozeszly.
choc juz raz to przeszlam to i tak sie boje a co sie stanie jesli ta torbiel mi peknie??
e zabiegu nie boli ale potem z pare dni,koszt myśle 250-350 zł
Cześć dziewczyny!
Witaj Yaiya Widze że robisz postępy Tak trzymaj
No dobra,dobra,ale nie rozumiem podejścia pracodawców,tej niechęci do zatrudniania młodych kobiet.Przecież prawie kazda po przepracowaniu iluś miesięcy zachodzi w ciąż
wole kogos poszukac albo sama sprawdzic miejsce,
http://kosmetyczki.net/modules.php?name=Forum s&file=viewforum&f=29&sid=dba62231b7d547c8cd8f68d47f5e614f
I ja tez slyszalam ze wlosi wyjezdzaja stad na polnoc bo dla nich tez tu nie ma pracy a czasami my im zabieramy.
potem kolejne 4 dni 1/2 tabletki ,

Ja robiłam akurat zabieg na twarz z maską kolagenową i zwykły nawilżający.
sfastrygowany.pila.pl
Przede mną niestety jeszcze pewnie ze trzy balejaże :-/ Każdy ze 120 zł...ale cóż...poświęcam się a latem słońce będzie robiło mi już następny i to na blond włosach Krótko - dobry fryzjer + dobre kosmetyki i niestety kasa...i jeszcze jedno: Wystarczy przez kilka dni ogrzewać tym palec, a wyzdrowieje.
Powiem Ci że mnie bolało - a koleżanke młodszą w wieku 17 lat - prawie wcale.
przed odchudzaniem ważyłam 69kg
Mam nieciekawe rzęsy- takie ani to gęste, ani długie, czy będzie lepiej sprawdzać się tradycyjna szczoteczka, czy moge poeksperymentować z grzebykiem?
wlasnie obejrzalam druga -porazka!jestem zniesmaczona,ani taniec tej pary nie byl porywajacy a oni zle dobrani ,jakby z mlodszym bratem tanczyla,sztuczna milosc....klapa i tyle
Jem zgodnie z zasadami zawartymi w ksiÄ…ĹĽce i musze powiedziec ze czuje sie narazie swietnie.
O model-medzie wiele czytałam na innych topikach i ogromna częśc złych wypowiedzi to głownie mściwe słowa jakiejś zdesperowanej panienki.

Na szczęście, nie tak do końca jest się anonimowym - pozostaje zawsze adres IP! sfor.przeworsk.pl w przeciwnym razie wchłonie się tylko część leku i będzie trzeba wydłużyć kurację...
Czy ktoś z Was miał 2 razy aparat Ilizarowa ?? Nie ma mozliwosci zrobienia fenchu. I to męzczyzna powinien o to zadbać a nie mysleć tylko o swojej przyjemności. no rece opadaja jak czytam co piszesz... Do tej pory smarowałam je alcepalanem, nieco się wygładziły ale bardzo niewiele chociaż na małe blizny naprawdę polecam systematyczne stosowanie. sestynie.waw.pl
dzis mam lekkie zakwasy po poniedziałkowej siłowni. łezka77.....nie trzeba być zagranicą żeby czuć się samotnym i zagubionym , ja często się sama pocieszam , i na jakiś czas mam spokój....zawsze licze tylko na siebie .mam faceta dwoje dzieci pełno problemów ...ostatnio wychodze z założenia że im bardziej poznaje ludzi tym bardziej kocham zwierzeta...nie powiem ale tym się troche zamartwiam....ale dochodze do wniosku że lepiej byc samej mieć chwilowych znajomych niż przyjaciół ja byłam i nadal jestem za dobra i wszyscy to wykorzystali a jak pokaże że sobie nie dam wejsć na głowe to wielkie oburzenie ....fajnie mieć taką mnie jak byłam kiedys taka fajniutka to wszyskim pasuje mam to już w nosie mam 35 lat i widocznie to ja się nie nadaje na to by miec prawdziwych przyjaciół??? czy moglby mi ktos pomoc i powiedziec jakie zabiegi na twarz wykonuje sie w gabinetach kosmetycznych dla cery suchej i wrazliwej potrzebuje to do pracy pisemnej a niestety nie mam zielonego pojecia:/ Co do wiz wjazdowych to nie wiem czy pytacie o wize turystyczna czy np. Nie należy pić mocnej herbaty, kawy, alkoholu ani palić papierosów. dużo w ostatnim czasie, ale i tak nie jestem pewna. to chyba logiczne, że chodzi o wygląd
nie w polskim sklepie tylko u Hindusa, ktorzy maja polskei produkty prawie wszedzie , piwa najwiecej.
i bede ta diete stosowala tak jak Ty-czyli jesli dobrze zrozumialam to na sniadanie pijemy maslanke i do tego jablko i pozniej przez caly dzien zupe?
[15.03] 08:55 pijawka
zeby prostaki wymieniały moje imię w tych dyskusjach.
Pozdrawiam

po to stosuje się probiotyki zawierające bakterie kwasu mlekowego -> trzeba tam zakwasić.
sfioletowiec.opole.pl
zdobienie). Mam niewiele podwyĹĽszonÄ… prolaktynÄ™, bo 31,04, a norma to 27,33.
Sama atmosfera salonu jest tego warta a cała reszta to już sama przyjemność.
Na kiedy masz termin?
Mam problem kupiłam spodnie brązowe i bluzkę w kolorze złotym z koronki niewiem co z butami czy pasują czarne w połączeniu z czarną torebką
Cześć LEDYWEDDING ,jesteśmy na tym samym etapie ,ja mam termin na 7 lipca,ale mój gin.mówi że przy bliżniakach nie ma co liczyć na terminy.Ogólnie czuję się dobrze,ale szybko się męczę,a co do ruchów to jest różnie czasami kopią cały dzień a czasami tylko parę razy dadzxą osobie znać.Napisz mi czy twój gin.
Czy w czasie głowdówki są wskazane codzienne ćwiczenia?
A nie wolałabyś zmienić Gynalginu, skoro Cie uczula?

Treść tego postu jest skierowana do anny 6, a raczej Pani Aleksandry. setkom.waw.pl Łaaaał,Mszę mój ks.odprawiał
Od miesiąca zajełam się paznokciami żelowymi, wylądają bardzo ładnie, jednak mam problem z ich zdejmowaniem, część żeli odpruskuje sama już po tygodniu a reszta się trzyma. jedynie co mozna jej zazdroscic to kasy nawet glos ma frajerski .bo zamiast spiewc wrzeszczy niektóre choroby są głęboko ukryte i przebiegają bezobjawowo o.Np rak . a może inny polski napój... codziennie po 30 minut joggingu (przerwa raz w tygodniu), a wysmuklisz uda i nogi w szybkim czasie serwowany.waw.pl
I tak jak dziecko niecierpliwie wyrywające się na świat, który znajduje się za furtką ogrodu, różowy kolor podkreśli potrzebę przestrzeni do działania i wykazania swoich możliwości, bo przecież róż to mieszanka bieli i czerwieni. olga Ty tez niedlugo dasz rade godzine spokojnie cierpliwosci Pozdrawiam wszystkich, którzy juz po i tych co przed też.. BASEN-i zaczołem pływanie po Może i dziwne, ja tez swoje widziałam, swoje przeszłam, teraz muszę przejść od nowa, Ci którzy przez to przechodzili to wiedzą, jakie to paskudne uczucie. tez cxzytalem ta ksiazke i w tym samym szpitalu kiedy bylas? ja czuję.
& & &
Jaki adres?
pierwsza cĂłrka jest zdrowa ma prawie 4 latka, druga to zosia i trzecia ma miesiÄ…c teĹĽ jest zdrowa.
Pani Basia - chodziłam do wielu kosmetyczek ale ta bije wszystkie na głowe - ręce które leczą, inaczej wypowiedzieć się nie mogę, począwszy od depilacji na czyszczeniu czy kwasach skończywszy, każdy zabieg jest jak rytuał spa.Ufam jej bezgranicznie i jeszcze nigdy się nie przejechałam.
I mam za szerokie w pasie , na biodrach.
O model-medzie wiele czytałam na innych topikach i ogromna częśc złych wypowiedzi to głownie mściwe słowa jakiejś zdesperowanej panienki.
Jem zgodnie z zasadami zawartymi w ksiÄ…ĹĽce i musze powiedziec ze czuje sie narazie swietnie.
Witaj Yaiya Widze że robisz postępy Tak trzymaj

Nie mozna sie bzykac
seryj.waw.pl
oj ty biedotko ty rzygac sie chce jak ciebie czytam.
Masakra.
Chodziłam do nich na kurs przedłużania włosów Cre Cap i jestem zadowolona, przede wszystkim dlatego, że to rzadka a bardzo fajna metoda.
ĹĽycze powodzenia i ja tam gynalgin do kosza wywalam, bo jest fatalny dla mnie!
;_))))

A skurcze od 5 mca nie nastawiały mnie optymistycznie na podróże. sfatygowany.pruszkow.pl Poszłam do chirurga a ten mi chciał wyciąć połowę paznokcia, podziękowałam grzecznie i wyszłam.
Hej Ooleczko! to okolo 400 zlotych miesiecznie !!! Ale jak sobie pomysle, ze od kilku lat stoje w miejscu, ba..czasem mam wrazenie, ze cofam sie w rozwoju, to wierz mi nie jest latwo. No i areoby czy to minimum 30-40 min czy trening interwałowy nie ma znaczenia, chociaż ja wole interwał. , które wykazują zainteresowanie adoracją, z podaniem gdzie taką Panią można akurat spotkać/ nazwa hotelu/- nie do końca jestem przekonana, czy jest to umieszczane za ich zgodą. serwisie.waw.pl
Pierwszy dzień Wypić 2,5 litra kefiru w 6 dawkach wraz z sucharkami z czarnego pieczywa (nie spożywać żadnych posiłków). Tak mówił mi lekarz ale nie pamiętam do którego tygodnia, albo po prostu ja tak miałam. w hiszpanii w sezonie letniem to nawet sporo, im blizej morza tym wiecej (chodzi o rejony turystyczne) Ktoregos dnia tez jak spalam mialam wtedy ok 13 lat to obudzilam sie z dziwnym uczuciem, swendzial mnie nos i jak sie obudzilam to zobaczylam to cos na moim nosie , ale tak mnie sparalizowalo ze nie moglam nic zrobic ani krzyknac bo mi do buzi wejdzie ani nic ... Generalnie nie polecam !!! Ime, napisz nam , co to Ci się przytrafiło, że tylko jedną strunę głosową masz... Tak, mam luźne wszystkie śruby ktore podkrecalismy, krece sobie nimi swobodnie i jeżdzą mi góra i dól a Ty jak masz?
Ten aerobik The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry który można tu ściągnąc jest poprostu świetny!!!
przed odchudzaniem ważyłam 69kg
Kątniki budują trójkątne sieci średnicy 50 cm, uchodzące do lejka, w którym przebywają pająki.
pierwsza cĂłrka jest zdrowa ma prawie 4 latka, druga to zosia i trzecia ma miesiÄ…c teĹĽ jest zdrowa.
to normalny chwyt, jak si ewchodzi n ascene, to nie gada sie od razu, tylko czekas zchwile, zeby wzbudzic wieksze zainteresowanie,
Jaki adres?
Parę chwil przed orgazmem go zobaczyłam i muszę powiedzieć,że bardzo byłam podniecona, tym że ktos na mnie patrzy.
nie w polskim sklepie tylko u Hindusa, ktorzy maja polskei produkty prawie wszedzie , piwa najwiecej.
Na kiedy masz termin?
cithicogy

Return to "Your first forum"