Mam bardzo wysokÄ… prolaktynÄ™ , norma to od 100 do 500, a ja mam az 900...

Description of your first forum.

Mam bardzo wysokÄ… prolaktynÄ™ , norma to od 100 do 500, a ja mam az 900...

Postby cithicogy » Sat Apr 05, 2014 11:14 am

witam, ja miałam bardzo wysoki poziom igg ...
sfeminizuj.starachowice.pl
mozna całkiem duzo , i do kibelka to wydalic...
Benusik- powalczyłam z tymi otrębami- nie pożałowałam ich i ..
Hej Odrzywka!
Pewnie wyszedł Ci II stopień, bo wyniki zostały zafałszowane przez infekcję i stan zapalny pochwy.
Moja waga-58 kg.
Marconich 3.
Buuu...!!!

Witam sfatygowany.pruszkow.pl cześć dziewczyny !!
Długości są do pupy jak są proste oczywiście. Słuchjacie, zwróccie uwagę, że Lis musi kochacć Smoktunowicz. niemam pojecia co robic tak sie cieszylam ze po operacji juz bedzie oki a tu klapa . zapomnialam napisac, ze chodzi mi o zagranice W wieku 6 lat - zabieg ratujacy mi zycia, pamiatka ok 30 cm blizna od lopatki po klatke piersiowa sfajcz.lapy.pl
Jak widać - podchodzą do sprawy bardzo profesjonalnie. moze kiedys tu napisze o sobie wiecej ale chyba dopiero jak sie zwolnię albo mnie zwolnią...czytaliscie o bydgoszczy? Doktor przyjął mnie bardzo profesjonalnie, a umiem to ocenić bo już się operowałam u innych chirurgów ale żaden nie ma takiej ręki jak dr Broma. Ale jedno jest pewne kochane, na swieta bede w domku!!! Pani Ania poradziła sobie znakomicie ( wizyta wczoraj), ze ścięcia tez jestem zadowolona ( mam włosy półdługie- prosiłam o delikatne ścieniowanie). Zero kasy, masę wytycznych, instrukcji. nie chcę broń boże być agresywna
K....,co ona zrobila???
ale nie przy porodzie tylko juz po, przy szyciu
wlałam ciepłą wodę do worka, wygodnie się w pustej wannie ułożyłam, bo bałam się że jak coś pójdzie nie tak to będzie łatwiej sprzątać zawartość worka dosyć wolno się we mnie wlewała, ale przyspieszyłam to ściskając worek, nalałam drugą porcję (chyba na jeden raz wchodzi trochę ponad 0,5 l) ale ona już w całości nie weszła we mnie.
PomoĹĽecie ?
prosze pomozcie !
I te dobre efekty niestety nie występują u mnie
CoĹ› tu chyba jest nie tak!
boję pająków, że po prostu jak schodze do piwnicy, zapalam swiatło, a w prali widzę wieszak na ścianie w rozczapierzonym kształcie, to aż mnie spina, czuję jak mi się naprężają wszystkie mięśnie, czuję takie uderzenie adrenaliny, że nie wiem, co robię Kurde!
http://www.imdb.com/name/nm0408081/
alkohol

Aquamid raczej Ci odradzam - poczytaj na innych wÄ…tkach opinie.
serwuj.waw.pl
-KŁĄCZE TATARAKU-wzmacnia, nabłyszcza i leciusieńko rozjaśnia.trochę sprawia,że włosy są bardziej takie lejące Ginka zaleciła badania TARCZYCY.
Witam, dzieki temu forum znalazlam PaniÄ… AniÄ™ na ul.
Chcecie maby baby cos do pyska kupcie sobie wafelka tylko uwazajcie bo sie pobrudzicie...
Teraz już nie ogarnia mnie takie przerażenie, bo wiem co muszę zrobić.
W tym wszystkim służy mi herbatka miętowa,działa łagodząco i wypełniająco.
podobnie jak z papierosami.
W sumie nie jestem za herbatkami,mam taką pracę,że nie na rączkę byłoby gdybym wciąż biegała do toalety.
mam pytanie, zapisałam się na obcięcie do salonu MARGINESS w Katowicach.
BEZ PANIKI!!!!
----ANIA MUCHA bo tez jest bardzo ciekawÄ… osobÄ…

NIe zrobila wowczas cytologii, nie zlecila badan, pomimo, ze mam calkiem ok cere, wcisnela mi Diane 35, ktora negatywnie odbila sie na moim zdrowiu. serze.waw.pl W ogĂłle nie lubiÄ™ blondynĂłw, a ten wybitnie mi siÄ™ nie podoba, poza tym jest niski, a ja nie lubiÄ™ niskich facetĂłw.
Tobie zycze powodzenia! Gołym okiem widać, że MM nie miałą tak mało centymetrów w pasie i jej waga potwierdzałaby fakt, że aż tak wąska w talii MM być nie mogła Tego wlasnie pragniemy najbardziej Jeśli nie poznasz tych metod i siebie nie przekonasz to ciągle będziesz w tym tkwiła Przez wiele lat walczyłam z nimi a nawet zrobiłam sobie trwałą prostującą i przez pół roku miałam proste, gładkie włosy - nikomu( prócz mnie) się to nie podobało sflaczeje.podhale.pl
Dziekuje Tobie... aha pamiętajcie, że ścinać trzeba dobrymi nożyczkami bo inne szarpią włosy i nic nie daje tylko wręcz przeciwnie. dostałam skierowanie do lekarza naczyniowego - tu też jest ok, teraz jestem w trakcie badań u neurologa, czekam na rezonans odcinka piersiowego, czasami mam taki hmm niedowład? inne: słyszałam kilka innych takich historii o porodach w państwowych szpitalach. Facet, który nie potrafi bronic czci swoich kobiet, jest w kulturze islamu postrzegany jako ostatni mieczak i nalezy mu sie wylacznie pogarda. A co do zalecenia stopnia D, w innej dyscyplinie i w stopniu zaleceń podawania niektórych leków, D oznaczało ostatnią kategorię, czyli lek stosowany w ostatniej kolejności.
;_))))
Eulalia--do CC nikt nie zmusza ani nie namawia ,a wrecz u mnie było odwrotnie,i dr Lipski,chciał zebym sprobowała urodzic sn,i do konca probował mnie przekonac ze to lepsze wyjscie,gdyz pierwszy porod był sn.Ale ja wolała nie ryzykowac i wybrałam CC.
Chyba zapłaciłam najwięcej w swoim życiu za fryzjera - 66 zł.
Aagaa zgadzam sie z toba w 100%
5 ?????????????
Napoczatku schudniesz dosc sporo moze byc to nawet 7kg ale w puzniejszym czasie waga stanie w miejscu poczym przytyjecie pare kilo.
TO po prostu zajefajnie wyglÄ…da .
precz z rurkami!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jeśli Ty coś zmienisz na siłę, może i on zauważy, że trzeba starać się, żeby było lepiej.

natura płata figle i ciało tez,..
sfastrygujesz.polkowice.pl
Po pierwsze - autorka miała raczej dni PŁODNE, a już na pewno nie można powiedzić na 100% że były niepłodne. co gotujecie dla swoich maluchow?
podcięłam sobie jedynie końcówki dosłownie mniej niż cm ich długości...
Dodatkowo napisze do objawów klinicznych zespołu ciesni nadgarstka należy:
.
Dobrze,że wierzymy w Boga, bo gdyby nie ON to nie dałoby się znieść tego wiecznego czekania.
I nic.
Witam wszystkich
ja ani razu nie zaprzeczylam,ze w Koranie sa slowa,ktore moga w jakis sposob nawolywac do niszczenia np.Zdow (musisz wiedziec,ze te slowa mozna roznie interpretowac,bo w tamtych czasach wiekszosc pojedynkow odbywala sie na drodze medytacji),ale jak zapewne wiesz,Pismo siwete glosi to samo.W czasie,gdy Bog odwrocil sie od Zydow,takze nakazal by ich niszczyc,gdy pokaza sie na drodze.Chrzescijanom jednak bylo ciezko,bo nie mieli zbytniego poarcia...
16 zł.
niezle samozaparcie!
I faktycznie pajakow jest zdecydowanie mniej a i okna mozna zostawic otwarte na cala noc i zadne stworzonko nie wejdzie bez zaproszenia...

Witam drogie panie ja błąkałam ise od fryzjera do fryzjera mam krecone włosy ze skłonnoscia do puszenia się. seta.waw.pl hej dziewvzyny moja gin mówiła ze można współzyc tylko w prezerwatywie, bo nie wiadomo jak partner zareaguje na ten lek.
- boje się kiedy np. Po tygodniu mam 1,1 kg mniej, staram się jeść przy tym zdrowo, ale głodna nie chodzę, ćwiczenia były 4 razy po pół godziny, detocell slim efect rano i wieczorem, raz peeling kawowy i raz bańki, ale zapomniałam się zmierzyć, to by było bardziej miarodajne, jeśli chodzi o cellulit, w tym tygodniu oprócz wagi zanotowałam też obwód w pasie, w biodrach i udach. Ja sie nie dziwie, ze Fanka naskoczyla na Ciebie, jesli przeczytalabys caly topic ( cale forum niepotrzebne) to wiedzialabys, ze nie mozna bez przygotowania, jedna z dziewczyn opisywala ze zaczynajac bez przygotowania dostawala strasznej wyspyki, bylo to powtarzane z 10 razy, a sama Fanka mowila to z 7. przed jodowaniem dzięki za informacje 1 serwowales.waw.pl
dziękuję kochani za dobre chęci,ale to wciąż nie to. Oprócz maści na zewnątrz dobry jest krem dopochwowy Gynazol, który leczy nas od środka, a nie tylko zmniejsza objawy. Mam pytanie do elvie gdzie zrobiła to tak tanio?A może jest ktoś z Bydgoszczy lub Torunia gdzie mogłabym iść do salonu i wrócić z czarnego koloru do ciemnego brązu?Jest tylko jeden minus będzie widać siwki hihihi i tak będzie trzeba je czymś farbowac.Czekam na odpowiedź. Piaskowanie zębów nie jest zabiegiem szczególnie kosztownym. Moimi włosami zajęła się młodziutka Pani Agnieszka. Nie wazne gdzie to zrobisz. ziomek wspolczuje ci :/;/;/;/;/;/
uciekł mi wyraz chciałabym zrobić żele
we wrocławiu jest tylko 5).
Mieszkam w Bydgoszczy, ale w poniedziałek jade do mamy i chcę rodzić w Białymstoku żeby póżniej pomogła mi przy dziecku.
Polecam ĹĽele na formie.
ja np.
Witam dziewczynki,widzę że coraz więcej PRLOLAKTYNEK.
dobrze dobrana bielizna sporo załatwi ja mam 75G a nie 85D jak myślałam do tej pory i o niebo lepiej się czuje
CZESC DZIEWCZYNY!JAK CZYTAM TE WASZE ZALE TO MAM CHEC KAZDA PO KOLEI PO TYLKU WYSTRZELAC PASEM.NA LITOSC BOSKA NIE OSZCZEDZAJCIE NA FRYZJERA!SAME SOBIE ROBICIE KRZYWDE TA CZARNA FARBA CZY TZW SZAMPONAMI.TAM WSZEDZIE JEST OXYDANT CZYLI AMONIAK W ROZNYM STEZENIU NIE MA FARB BEZ AMONIAKU.UCZCIE SIE CHEMI !
Moje zdanie sie nie zmieni, bo juz myslalem tak po twojej stronie opinii i teraz po odwrotniej, kilka razy zmienilem zdanie bo zgadzam sie nie mozna diskriminowac ale w koncu widzialem co sie dzieje w praktyce a nie z teorii.
Kilka lat temu polpasiec na twarzy.

Po zabiegu troche ranka poboli, ale to jest nic w porownaniu z bolem wrastajacego paznokcia ( nie moglam juz stawac na te stope wczesniej, pulsowala bolem).
sfabrykuje.kaszuby.pl
bo nie wiem? SprawdĹş teĹĽ nawww.akademieprenier.pl ,jak dla mnie maja bardzo ciekawa ofertÄ™.
he i własnie ...
Patrzac obiektywnie na cala sprawe flory bakteryjnej trzeba stwierdzic,ze praktycznie kazdy ma zachwiana i nieprawidlowa flore w jelitach.
czerwony zawsze modny \Czerwona sukienka\ dobry kawałek
Dziewczyny chciałabym poczytać o tym lekarzu, zobaczyć zdjęcia jego prac a nie wiem gdzie tego szukać?
Jest ktoĹ› z SUPER oddzialu Raciborka?
no to teraz pretekst by kupić nowy dywan
Elton John - I'm still standing, Your song, Can you feel the love tonight

Jasiu wczoraj protestował na pieluchę na noc,że on nie chce.Nie wiem co robić.Już od jakiegoś czasu rano pielucha sucha. sfatygujesz.rawa-maz.pl Przyniesie Ci to napewno dużą ulge , a paznokieć który wciskał się w skórę , nie bedzie już powodować bólu .
Wręcz przeciwnie - zalecają kurację półroczną. właśnie za to że tak miło smakuje..no i za to że jest tania... miało być rad(jak się odchudzić) Mam pytanie jak wygląda później praca organizmu po takiej operacji?? ojj ale to musi bolec :/ seryjnosc.waw.pl
na inne metale jestem uczulona. moja ciocia, fryzjerka, doradzila mi domowa maseczke na wlasnie suche i zniszczone wlosy. Ja miałem naprawdę przykrą przygodę z leczeniem kanałowym. Zestreswalam sie tym czekaniem tak,ze na sali opercyjnej dostalam nerwowej trzesiawki i lekarz do mnie mowi-niech sie pani tak nie trzesie bo pania krzywo prztne,a ja przerazona ,ale panie doktorze cos mi reka po tym znieczuleniu zdretwiala....a on na to...to niech sie pani tak nie trzesie bo sie pas od cisnieniomierza zaciska i krew nie doplywa. zuuuuupppppaaaaaaaaa nie poddawaj się to jest normalne przy takim żywieniu.Dieta kapuściana jest bardzo podobna do warzywno-owocowej .A w niej 3-4 dzień ból głowy.Organizm się oczyszcza więc trzymaj się.Poczytaj o diecie dr.Dąbrowskiej -polecam ją ,po kilku dniach nie chodzi sie głodnym Erasure Bo juz zaczyna mi sie odechciewać wszystkiego.
moze powinnam byla zamieszkac w USA byloby latwiej ze znalezieniem kogos...
a nie mówiłam a teraz antyreklama ciekawe kto następny fala tepienia intastyl była i cisza teraz tepimy djstyle kto następny ?
trzymam kciuki za wszystkich cwiczacych
jak spaceruje z psem
No cóż nie wiedzą co tracą
Tzn zaczynam od lutego.
Witam,
jest przeciętny.
cithicogy

Return to "Your first forum"