Moich włosów nie można zakwalifikować do żadnej kategorii.

Description of your first forum.

Moich włosów nie można zakwalifikować do żadnej kategorii.

Postby cithicogy » Wed Mar 19, 2014 4:08 pm

WITAM WSZYSTKICH ogloszenia towarzyskie EFEKT PO PÓŁ ROKU PO OPERACJI-w okolicy oczodołu są widoczne zgrubienia spowodowane tłuszczem, bardzo nieestetyczne wielkości 5-cio groszówki.
nie no kas edyta GĂłrniak hahahhahahahha
czesc...
super że troszkę wyluzowałaś !!!!
ZAPLACILAM DUZO PIENIEDZY.
a nie w średniowieczu.Skoro facet sobie w nocy wali konia, to może zamiast się żalić na niego na forum, zrobić dokładnie to samo ?
nie wiem co robic...
Z góry dziękuję każdej dobrej duszyczce za odpowiedź.
A więc, tak naprawdę nie mamy wyboru, w saunie musimy wypocząć.
Ja będę zadowolona z utraty 1.5 kg.

Po_la, ide do szpitala 30 marca. portal społecznościowy Odpowiedz proszÄ™

Wyjscie z glodowki trwa tyle dni ile sama glodowka .Po 10-14 dniowej nalezaloby zrobic najpierw 3-4 dni na samych sokach ,w pierwszym dniu je rocienczajac pol na pol z woda. Wieczorkiem idziemy na kolacje do rodzinki mojego chlopaka i wymyslilam ,ze zrobie ciasto...Widzisz, tak sobie znajduje mniejsze lub wieksze zajecia i czas mi leci. Powiedzcie, co jadły wasze maluszki jak miały roczek. kobita :chyba trzeba uscislic: zdaniem jest bardziej godna polecenia. sex anonse
Coś więcej >? Poza tym zdarzyło się już raz że moja rozmówczyni .... witamina C 2-3 gramy Pan łaskawy, mógł chociaż dac nam znak, że nie zaszczyci nas swoją obecnością...:/:/:/ oraz zaczołem stosować proste ćwiczenie - stawałem w wąskim przjściu pod ścianą ,pięty równo przyciśnie przy scianie Hejka.Wiesz kolezanko,niemoge isc na studium,bo jestem po Handlowce Zawodowej.Znalazlam sporo kursow,ktore podpisuja umowy z Urzedem Pracy,a teraz tylko trzeba sie dogadac w Urzedzie..ide jutro i oby mi sie udalo cos zalatwic.Gabriel sa drogie kursy i mysle,ze sa tansze i tez profesjonalne.Dlaczego uwazasz,ze masz trudniejsza sytuacje?Moze masz wiecej dzieci niz jedno hihhi Wiecie o co mi chodzi, najwyzej bedziemy sie ratowac moim psem, powyrzucamy go za balkon czy cos
Wspanialy temat
Witam Muszę sie podzielić moimi emocjami
Dzisiaj 12-ty dzień z LiDą .
Jeszcze raz straszni z was szczęściarze/ry, że macie kędziorki na głowie
wiesz jakbym miała implanty to też bym miała super kształtny biust...
schudnąć do wagi sprzed ciąży, czyli jakieś 5 kg, albo najlepiej dobić do 60..
cithicogy

Return to "Your first forum"