Przytył dopiero po dwóch latach ...jak spuścił sie z łańcucha Ale i tak około 10 kg, nie wszystko.

Description of your first forum.

Przytył dopiero po dwóch latach ...jak spuścił sie z łańcucha Ale i tak około 10 kg, nie wszystko.

Postby cithicogy » Wed Apr 09, 2014 12:52 am

nie przytyłam a wręcz zrzuciłam pare kilo bo zaczęłam intensywnie niedawno ćwiczyć
setery.waw.pl
Leczenie może wspomóc czosnek. Zawsze był ogromny i nadal niestety jest ale zmalał!
Co do studiowania medycyny w Niemczech - zdecydowałam się na to z powodów o których pisała congra.
Poza tym regulują układ trawienny i pobudzają wydalanie.
Wystarczy.
a ja tez ze Szczecina i chce sie gdzies zapisac na aerobic czy cos takiego- gdzie jest ten active?
konkretne efekty?
Niedawno spotkałam kol.
ehh ...

ja mam 1,73, ważę 58kg, biust 90, talia 62, biodra 94, wiec tym bardziej przy 1,60pare można mieć 60 w talii. sfajczyl.limanowa.pl Moj naturalny kolor to zloty blond.
fajny jest ... Zycze wesolych i spokojnych swiat A do normalnego biegania kup sobie Shock Absorber – tu wystarczy rozmiar ok. tatiana707@op.pl serwisowy.waw.pl
Mowilam juz ze mnie to nie obchodzi!!!!! Wracam z pracy i przez dwie godziny rozmawiamy ze sobą ale na ulicy, dom to zamknięta enklawa, do której nikt nie ma prawa wejść z zewnątrz, tak jest od kilku lat, ale było inaczej, był dom pełen ludzi, znajomych, do tego stopnia że mąż spał po nocce ja wychodziłam do pracy a znajomi siedzieli i czekali kiedy wrócę i bawili się z moim dzieckiem. Czesc dziewczyny On sie zakoch*je codziennie, ale mnie kocha najbardziej. Musimy po prostu dzień po dniu odnajdywać w sobie tę siłę, żeby dalej walczyć, ale wiedzieć też, że czasem można odpuścić i wyluzować, żeby nie myśleć ciągle tylko o tym, co nas przygnębia. Zuzu glowa do gory ja juz leze w szpitalu jutro z rana mam zabieg boje sie jak nie wiem. http://www.glodowka.pl/pytania.php
to do dziela
dzisiaj cały dzień w łóżku i na antybiotyku, wyglądam jak chomik, ale na szczęście nic nie boli.
te pierwsze to chyba do cyrku, a za drugie nie dałabym więcej niż 40 zł.
Po cholere bralas takie tabletki skoro teraz narzekaszi nie rozumiem jak mozna byc niezadowolona z takiego biustu kazda by chciala taki miec.
Co zrobić gdzie i za ile ppomóżcie
Zdania o niej nie zmieniłam, jest śliczna i też chciałabym tak wyglądać.
Dobrze ci sie kojarzy.
Dziś odbieram po południu wynik i wszystko będę wiedziała, a może prawie wszystko.
Poczytajcie a dopiero potem komentujcie.

Kilka razy słyszałam że jak ja mogłam wogóle przyjść do ich na rozmowę - nie mam samokrytyki...
sesyjny.waw.pl
Dosc szybko udalo mi sie zejsc do normalnego koloru.
A co do diet/przygotowań typu 500kcal mam bardzo mieszane uczucia, co już pisałam kilka postów wyżej.
Mozna doskonale pogodzić tego typu rzeczy,bo tak naprawde i jedno i drugie moze sprawiac nam przyjemnośc a przy okazji uzyskamy wymarzona sylwetke
Obecnie studiuje-4 rok, zatem dziecko chcialabym miec za ok 3 lata.
JEST TO PRACA NA BUDOWIE GLOWNIE MUROWANIE ALE NIE TYLKO , POLUDNIE IRLANDII OKOLICE CORCK.
Krzysztof Filipiuk
Czy to może mieć jakiś związek z tym ..
Wiadomo, że jest obowiązek i to chyba jak najbardziej uzasadniony ale czy jest sens obstawiać wyższe składki, czy spokojnie można lawirować przy niższej granicy?
Ćwiczę na obciążeniu 4-tym (orbitrek ma od 1 do 8) i po 40 min.
Wrecz przeciwnie- jestem slaba, ciezko mi sie skoncentrowac.
Chciałam powtórzyć eksperyment.

4. seryjke.waw.pl to Jabłuszko czyli Apple to u Gwyneth Paltrow
Zapuścić włosy to nie problem ale co z kolorem?POMOCY!!! żałuje bardzo że wcześniej nie poszłam do specjalisty który by ocenił mój stan. Witam Wszystkie kobitki starające się o dzidzie Metoda ,ktora oczyszcza i leczy napewno jest dobra.Jesli glodowke robimy tylko dla zmniejszenia obwodu to takze ona dziala ,ale ...... systematycznym jedzeniem w opowiednich porach takze mozna wspommoz metabolizm - tzn organizm nie boi sie ze nagle zabraknie mu w ktoryms momencie pozywienia i nie broni zaciekle tluszczu na trudniejsze chwile... serwisowa.waw.pl
Tylko klamra wraz z tamponadą. Jak długo będę mogła cieszyć się tym efektem w razie wykonania zabiegu ? Nie jestem aktywna fizycznie, mimo, że sporo chodzę to jednak nie uznaję tego za wysiłek. tylko chodzi o to żeby na mase nie wciskac kitu, że ma się jakieś drogie hobby, a starasz się o pracę za 1000 zł, albo znasz biegle 5 języków. Jednak ta wysypka przerodzila sie jakby w poparzenia i wyciekajace ropne ranki. Looo... Wyjeżdżam już w czerwcu....hehh, trochę mam stracha że się nie dogadam...
Ladny wiersz, kto jest autorem?
NIE IDĹą do salunu Cleopatra.
CDN-jestem tu nowa-problem wystapil-scusate.Potem wzielismy slubw POlsce.Wrocilismy i dalej harowalismy.Ja po 8 godz.
szukam kolezanek.
jesteście już rodzinka w komplecie ???????????????????
SÄ… tylko gruszki i gruszeczki dla dzieci oraz irygatory dowcipne.
jak mi siÄ™ chce
Ale moĹĽe to i dobrze

to typ kanapowca
sfilmowany.ilawa.pl
Z nogi, to tak jak ja moja kreska na razie wyglada ładnie, staram sie nie zginac nogi, żeby sie nie rozciagala skora... Oj musisz uważać, zauroczona jak na razie nie jesteś, ale wiesz tu fajna rozmowa, tam fajna rozmowa ....
Fajnie macie z tym mieszkankiem, my sie jakos nie mozemy zdecydowac na ten krok...
Za 2 tygodnie wybieram sie na uzupełnienie.
wiecie woda mozna ale lepeij dezynfekuje spirytus!!!jakos ja smaruje spirytusem caly zcas i mi nic sie nie dzieje wiec looz..jeju
Moja przyszla tesciowa mowi ze 40 minimum a rozdawac nie bedziemy.
Może jak mi się coś nasunie to was zapytam, czy robiłam je dobrze
3majcie za mnie kciuki.
Szukasz meizitang?
Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak tylko tyrać dalej za marne grosze i mieć cichą nadzieję, że będzie lepiej.
Któras z dzewczat pisałatu adres stronki ze Szczecina ale nikt nie odbiera tam tel a ja chce pogadac bezposrednio ze sprzedawca wiec na maxa zalezy mi na nr tel.

Hej dziewczynki!Ja tez staram sie o dzidziusia Dopiero 2 miesiąc bo wcześniej miałam torbiel na jajniczku i musiałam brać leki antykoncepcyjne żeby go zlikwidować.Naszczęście sie udało go pozbyć.I biore sie do roboty. sfiksowal.babia-gora.pl Zapisalas sie na to forum ?
A zapomniałam napisać, że moi panowie dziś pierwszy raz siusiali na stojąco do klozetu! szukam piosenki ktora leciala dzisiaj na plusie. lola długość okresu nie ma znaczenia, tylko to jak długie masz cykle Trafiłam tu wpisując w google hasło odstraszacze pająków, jednak znalazłam tu wiele innych ciekawych porad, np. A L L E L U J A sformalizowal.rawa-maz.pl
a jakie są ceny wykonania takiego makijażu? NIE POMORZE SZMINKA, RÓŻ KIEDY STARA D**A JUŻ, Bomba I to tez mi sie tam podoba, że potrafią odmówić zrobienia czegos w czym na pewno żle bym wygladała. przegrana wiem jak Ci cięzko ale po burzy zawsze wychodzi słońce hi hi Ilość zabiegów zależy od Ciebie, jak się umówisz z kosmetyczką...
Co za Głupek napisał że przez masturbacje można zajść w ciążę?
Witam.
nie zwracałam na to uwagi krępowałam sie ale ..
ameryke odkrylas czy co?
ups to juz pomylka
zawierają dwutlenek węgla, który zagazowuje wątrobę i jelita - od tego się puchnie.
w przypadku zaparć dodaj do posiłków otręby pszenne lub siemie lniane

System ten praktykowałam przez kilka lat.
serwomechanizmie.waw.pl
Pozdrawiam i życze miłego dnia. To chyba tyle wiecej rzeczy niepamietam PP jak cos sobie przypomne to napisze :* powodzenia
to bedzie dopiero lipa :/ hehehe
Sandy Rogers - Fool For Love
Przypominało mi to naprawdę pranie ręczne włosów.
Witam.
Korzystam, choć niektóre wartości koryguję, aby zgodziło mi się z tym co mam na opakowaniu.
sorry babeczki, jednak nie dam rady, mĂłj e-book zajmuje prawie 10 mega;
Witam, wiem ze jestem w ciąży, dwa razy zrobiłam test jeden przed spodziewaną miesiączką a drugi dwa dni po terminie, oba wyszły pozytywnie.
Bardzo prosze o odpowiedz, jak to u was bylo z tymi guzami.
Miałam dziś badanie glukozy, ale zwymiotowałam więc kazali mi przyjść za dwa dni dopiero.
Wątroba dostaje tyle trucizny, że nie jest w stanie jej neutralizować.

Ciagle gdzies mnie nosi, uwielbiam sie bawic , taniec jest moja pasja. sfastrygujesz.polkowice.pl nigdy nie pilam
Jestem d**a wołowa. Przecież były tu osoby,które wypowiadały się jaki to cudowny produkt a teraz nikt nie wie jak to stosować? To jest prawda i dlatego powtarzam ,ze do glodowki trzeba sie przygotowac ,a nie robic jej z dnia na dzien bo skutki moga byc oplakane.Trzeba wczesniej przejsc na odzywianie tylko i wylacznie warzywami i owocami ( jak najwiecej surowych) i robic lewatywy zeby oczyscic jelito.Jesli to sie zaniedba to zlogi przedostajac sie do krwi ( czyli sa usuwane) zatruwaja organizm! a najlepsze bylo haslo Pawełka : Witam po dluzszej nieobecnosci! sfor.bialowieza.pl
Natomaist ja nigdzie nie odchodze, tylko niestety nie ma tu chyba z kim dyskutowac, bo od razu po tobie pojada i Cię wyzwą od naganiaczek. A jeszcze zapytam dziewczyny będące we wczesnej ciąży czy boli was może brzuch? jezeli jestes z gliwic lub okolic,to zapraszam!! 2-3 godziny co skutkuje zmniejszonym lub brakiem zrostu kości w ww. Ja też zacznę jutro. ciesze sie - niedługo zostane mamusią witam!
Dziewczyny- co macie dziĹ› na obiad??
Ja chce studiowac prawo,przeniesc sie z Polski, teraz jestem na 2 roku.
To narazionko laseczki!!!
Ja tez przewaznie przesiaduje w domu albo przy necie jak jest
Pytanie do Oleńki23
Halina Frąckowiak Dancing queen, Mały elf, Tin pan aley (?),
Jestem w 6 tygodniu ciazy.
U mnie w Toruniu w ESTETIQO MED jest też Venus Freeze i to zabiegi w super cenach twarz to koszt ok.300zł za zabieg.
Obiecal ze nie bedz
cithicogy

Return to "Your first forum"