wyszlo dokladnie tak jak chcialam!!

Description of your first forum.

wyszlo dokladnie tak jak chcialam!!

Postby cithicogy » Sat Apr 05, 2014 2:01 am

Czy ureguluje mi się później wszystko??
sfolgowanie.prochowice.pl
mnie sie zrobila cysta w kości szczęki nad lewa jedynką i na razie mam leczenie zachowawcze, jezeli jednak się nie da, to też będę miała reseksję...na razie jednak mam czyszczony kanał i zamykany fleczerem z sączkiem...z wizyty na wizytę jest coraz lepiej...moze uda mi się uniknąc resekcji...chociaż nie boje sie zabiegu ale wygladu po nim...czy będę mocno opuchnięta, a niestety zajec na Akademii Medycznej raczej nie mogę opuszczać...
Bardzo sie polubilysmy, wydaje mi sie, ze jest dobrym czlowike ..
Ale dzień nadzwyczaj udany Kupiłam dzisiaj kelp w aptece- dałam 10 zł ,ale za 50 tabletek.
znalazłam link do panoramy firm z tym salonem
Witam !ja dowiedziałam się ,że mam toksoplazmoze oczną w wieku29 lat .Kuracja sterydami i antybiotykami dała efekt ,ale nie na długo.Po ośmiu miesiącach nawrót i znowu leki.Teraz chcieliśmy starać sie o dzidzie,ale to nie jest takie proste przy tokso ocznej(słowa mojego okulisty)Byłam już u 4 ginekologów i każdy mnie olewał -twierdząc,że nie ma sie czym przejmować a jeden nawet stwierdził ,że to nie jest toksoplazmoza bo na tokso choruje sie tylko raz(DEBIL)Teraz trafiłam do lekarza z polecenia ,który stwierdził,ze w ciąży moge mieć nawrót ponieważ organizm jest osłabiony.Dlatego on zaleca odczekać rok od ostatniego zachorowania i wtedy robić dzidzie .A po trzecim miesiącu wprowadzić rovamecyne zapobiegawczo!Więc musimy sie jeszcze wstrzymać.
Nie muszeę chudnąć.
Wiem, że potrzebne będa także praktyki dlatego moje drugie pytanie, czy ktoś zna moze jakiś salon gdzie potrzebuja kogoś na przyuczenie w godzinach po 17 lub weekendy?

Ja mieszkam w Paryzu od 3 lat, studiuje, teraz mam przymusowe wakacje z powodu strajkow. serwomechanizmow.waw.pl Chciałabym wrócić do naturalnego koloru, tylko nie za bardzo wiem jak.
Wole - olbrzymie(cytat z opisu USG) noszę już od kilku lat , sama nie pamiętam od kiedy, dlatego przywykłam, ale uparta chrypka, kłopoty z unoszeniem i opuszczaniem głowy, ucisk na tchawicę i krtań , dają mi się coraz bardziej we znaki, o zasapywaniu się przy wejściu na 2 piętro nie wspominając. ja oczywiście, żałowałam. ale nie martw się, w ostatnich latach nasiliły się choroby tarczycy, dlatego lekarze opanowali doskonale metody bezpiecznego operowania tarczycy, wszystko będzie dobrze oczywiscie pije glownie wode, te herbate parze jako wspomagacz. oj ty biedotko ty rzygac sie chce jak ciebie czytam. sfor.przeworsk.pl
Bez zwierzat w domu typu pies, kot, (futerkowe) I pewnie tez dobrze by bylo je masowac. p.s wiecie co xenna mi nie pomaga co radzicie na zaparcie wypróbuje chyba wszystko JESTEM ZA! Asymetria!! Skąd na początek wziąść towar i ile się narzuca marży? sposob aby troche oszukac siebie samego - jesc wcale nie glodowe
Marchew, korzeń pietruszki,seler, cebulę obieramy.
O ile wystąpią jeden lub więcej - są wskazaniem do diagnostyki układu moczowego niezależnie od wieku osoby, u której wystąpiły.
Przez te 13 lat jak ja mieszkam w innym kraju spotkalam moze gora 10 pozadnych mulzumaninow.
takze mniej stresu bo to moze tylko to pogorszyc .
Trzeba być otwartym, na zajęciach wzajemnie się traktujemy bańkami, igłami - to wymaga zaufania do koleżanek .

Dobrze też jest jeżeli juz jakieś swędzenie występuje podmywać sie zaparem z rumianku.
serwowany.waw.pl
No właśnie,bo zachowujecie się tak jakbyście wiedziały lepiej od niej samej czy sobie zrobiła operację czy nie...
Pieczenie czuje przez pierwsze 5 min a pozniej juz spoko.
Chętnie dołączę do Was
Dlatego podjęłam decyzję o pójściu na zabieg.
moze masz cos czarne lecz nie calkowice z jakims ozobami bo calkowice gladkie a zawlaszcza blyszczace napewno nie.
Powinnam się cieszyć w gruncie rzeczy.
po wyrokach endometriozy, zespołu policystycznych jajników, tyłozgięcia macicy- słyszałam, że to moze trwać a moze się wcale nie udać..
Kupiłam już antybiotyki którymi mam smarować rankę.
Aha i jeszcze jedno, czy lampa bioptron może pomóc na bóle kręgosłupa?

do wrrrbrr sfilcowal.bydgoszcz.pl Pytań na razie tyle.
W rondlu lub głębokiej patelni roztop 2 łyżki masła, a kiedy się spieni, dodaj przyprawy i mieszając smaż je 10 sekund. Ktos może coś o nich słyszał? blehh Słaba, zmęczona, śpiąca, jestem ogólnie gadułą a teraz nawet rozmawiać mi się nie chce. wiesz co mi w tej probie pasemek wyszly taki rudawe.... sestercyj.waw.pl
sprzatanie (10 euro ze h), bbsittingi (8euro za h). podnoszę. Można powiedzieć ,że nie miałam twarzy. http://www.timeformovies.com/GallerieFotograf iche/Angelina%20Jolie/Angie%20HR/images/angelina_jolie_04033 102.JPG To na prawdę dobry specjalista. mysle ze pewnie za jakis czas i tak odrosną ale w porównaniu z tym co bylo przedtem to naprawde jest super, jednak 2 tygodnie róznicy duzo dają, 14 dni spokoju. Dla mnie są w ogóle mega wygodne tylko, że miałam te za kostkę a teraz wzięłam w privore te krótkie białe bo nawet do sukienki fajnie wyglądają.
mam zamiar kupić orbitreka, chcę zejść z rozmiaru 46 do 40, no , może nawet do 38.Znalazłam w Auchan taki fajny-magnetyczny-za niecałe 7 stów.Trochę zaczęłam już ćwiczyć z kasetą i hantlami ale apetyt to ja mam , niestety.
moje czynnosci polegaja na codziennym przebywaniu w domu jak narazie wiec robie to co zazwyczaj robia kobiety a przy kompie nie siedze wiecej niz 4 godz dziennie ale w tym czasie dretwienie ani nie ustepuje ani sie nasila...ogolnie staram unikac sie jakichkolwiek tabletek nawet od typowych boli np glowa czy brzuch jestem temu przeciwna jednak jak jesli po wizycie u neurologa dostane recepte bede musiala sie dostosowac...czytalam ze przyczyna moze byc nerw lokciowy,kregoslup i bodajze sprawy mozgu nie wiem do jakiej jeszcze grupy naleze ale z kregoslupem nie mam wiekszych problemow.jesli ktos mogl mi cos podpowiedziec to bede bardzo wdzieczna pozdrawiam wszystkich
Spróbuj się za niego zabrać zaraz po pierwszym numerku.
moj facet tez kiedys nawet mowil, ze chcialby popatrzec, ale ten temat jakos sie niestety rozmyl ...
Były to dwie dolne ósemki.
24 karty z poleceniami
Tak dużo fałszu dookoła, że jest to przerażające.
a).
Kawałek moich włosów:

Mam 21 lat i tylko dwa razy w życiu nosiłam torebkę - na pierwszy i drugi dzień matury.
sfilmuj.jgora.pl
a ja przekłułam sobie pępek 2 lata temu...
Paulincia nie jetses za mała jesli twoi rodzice o tym wiedza to nie mash sie czego bac to wcale bardzo nie boli da sie wytrzymac a mi np wcale nie ropialo ani nie ropieje bo bardzo o niego dbam!!
czy jesli po tych syndi nie urosly, to nie urosna juz po zadnych innych??
A jak wy??
Jest wiele lepszych gwiazd, które nie robiłyby takiego obciachu jak Ich Troje
6 kg.
Sprawdź ortografie w słowniku i pózniej pisz reklamy
W sumie nie jestem za herbatkami,mam taką pracę,że nie na rączkę byłoby gdybym wciąż biegała do toalety.
Do wszystkich wyśmiewaczy naszych lęków:
i jak myślicie czy jak bym zrobiła sobie grzywkę to by za każdym razem po umyciu by mi sie kręciły i bym musiała prostować a nie chce bo przez to włosy sie niszczą a chce cos zrobić z wlosami .
pozdrawiam!!!

Cześć Babeczki! serwisow.waw.pl walkę o zycie tylko ze na sali sadowej toczy tez henry z morderstwa pierwszego stopnia, zielona mila juz wymieniona, przed egzekucją...aha i jeszcze...nie pamietam tytulu, jak sobie przypomne to napisze
Metoda mało bolesna i bardzo skuteczna bo powodująca wypływ tzw. W zasadzie jestem szczęśliwą mamuśką, ale mam ogromny problem z włosami. To orkiestra Glenna Millera - Moonlight serenade O czym Wy pieprzycie. CUDZE CHWALICIE - SWEGO NIE ZNACIE !!!! sflaczeli.polkowice.pl
tylko ANIA coś za dużo płacze. Jeśli to możliwe opiszcie mi swoje dolegliwości po operacji bo nie daję sobie rady z tymi objawami Witaj olala no i już masz to za sobą.Gardło poboli trochę ,po intubacji tak jest ale z dnia na dzień będzie coraz lepiej. na początek powiem że jednak każdy przypadek jest inny, nie da się porównać sytuacji wszystko należy najpierw dokładnie zbadać,.. Jednak przeszlam w koncu operacje i moj mily i ukochany wrocil - sen znaczy . Co to znaczy, że zamiast 0,0 jest teraz 3,0? Piszesz ze niema diet cud i tu sie z Toba zgadzam w pelni.
Podobał mi sie ten starszy pan który miał romans z zakonnicą,niezłe z niej było ziółko
Tak sobie mysle, jakie to niesprawiedliwe, ze tak wiele kobiet zachodzi w niechciane ciÄ…ĹĽe, usuwaja, cudujÄ…, porzucaja swoje dzieci albo oddajÄ… je do domow dziecka...
A ja tak się jakoś nastawiłam na wczesniej..
Od jutra rozpoczynam poranne ćwiczenia- być może będa bardziej skuteczne od tych wieczornych...
Przecież miała i ma śliczny,zgrabny noseczek...
Ale jak sie okazalo tym razme zatrzymalo sie wszytko i najwiecej mam wypryskow wlasnie w okolicy watroby i troche na podbrzuszu.
Poszukuje piosenki, ale nmiestety nie pamiętam wykonawcy ani tytułu.
moze ktorys wolny ,inteligentny i niebanalny pojedzie ze mna na wycieczke .
nie mam pojecia,zobaczymy jak organizm bedzie reagowal

A to Ty w podobnym wieku,
seston.waw.pl
Wystarczą mi te 5-6 lat koszmaru!!! Chce to zrobiś dla siebie - bo troche ostatnio narozrabiałam tzn.
no to sama widzisz zamknięte szkolenie co to jest ?
(podcinanie to koszt ok.
Bardzo, bardzo dziękuje!
Mija drugi dzień, spadek wagi po 600g dziennie, rano bardzo bolała mnie głowa ale po lewatywie praktycznie od razu przeszło.
W Polsce- w moim regionie- podobno tez sniegu jeszcze nie ma, ale mam nadzieje, ze to kwestia kilku dni...My wyjezdzamy w sobote
Możliwość opieki także w godzinach wieczornych.
6 kg.

Ja po poprzedniej przygodzie miałam teraz aż do usg stres potworny i pomagałam sobie homeopatycznym środkiem na nerwy, co mi bardzo pomagało. sestercyj.waw.pl nic za to nie płaciłam.
I racja!!! i ja zalozylam ten topic Mi pomogły ćwiczenia na hoola-hopie. Jednak na wahania mojej wagi wpływa stres, który oddziałuje na mój apetyt. aj strasznie mi smutno, bo bardzo chciałam być w ciąży serwowano.waw.pl
Jak wstaną, będą pewnie znów się pluskać. Ciesze sie ze zastalam Was wszystkie po powrocie I ile nowych twarzy! znam takie małżeństwo - szczęśliwe co prawda nie \wagowe\, ale ciało lepiej wygląda, jest bardziej jędrne, w obwodach w niektórych miejscach wyszczuplałam (ale niewiele 1 cm - 2 cm). Szukam pracy i nie wiem ile mam krzyczec na spotkaniach ... Witam was dziewczynki :* Przeczytałam wszystkie wasze wiadomości, i opowiem wam moją sytuację... czy bierzesz meridię czy nie - to nie istotne
Teraz w związku z mniejszą kasą w pup będą przede wszystkim brać pod uwagę tych co później zostawią ludzi.
a ja owszem chcę dzidzię, też szukam dobrego ginekologa we Wrocławiu, mam jedną dzidzie z problemami, wady wrodzone i nikt tego nie odkrył w ciąży a powinien !!!
hmm..
Szanowna Pani ,
Bardzo proszę chociaż mniej więcej.
S.
cithicogy

Return to "Your first forum"